[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
قطب علمی" بهســــا"::
درباره مهندسی صنایع::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور پژوهش::
مرکز کامپیوتر::
دانشجویان::
اخبار دانشکده::
تقویم دانشکده::
تسهیلات پایگاه::
::
شعار دانشگاه علم و صنعت ایران

AWT IMAGE

..
مطالب علمی
..
تقویم دروس سمینار و پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد

AWT IMAGE 

..
‌حمایت از پایان‌نامه‌ها
..
مراحل حذف اضطراری

AWT IMAGE

..
دفاعیـــه‌ ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
برنامه 8 ترمه (مقطع کارشناسی)

AWT IMAGE

..
«حمایت از کالای ایرانی»

AWT IMAGE

  

درباره‌ی سال ۹۷ سالــــی که از این لحظه آغاز می‌شود  آنچه مهم است، این است که همـــه بایــد سخت کار کننــد. بنــده در شعارهــای سالهـــا معمولاً مخــاطب را مسئولیــن قـــرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود. مقدّمتاً عرض کنم، مسئله‌ی اقتصاد و فرهنگ و مسائل گوناگون همه مطــرح است لکـــن مسئلـــه‌ی اصلــــی مــــا امســــــال هم مسئلـــه‌ی اقتصــــاد و معیشت مردمـــــی است. همــــه باید تلاش کنند، همه باید کار کنند و محـور هم عبـــارت است از تولید ملّی؛ یعنی اگر چنانچه تولید ملّی را -با شرحـــی که ان‌شــاءالله در سخنــــرانی عــرض خواهم کرد- همـــه تعقیب کننــــد و دنبــــال‌گیـــری کننــــد، بسیـــاری از مشــــکلات اقتصــــادی، مشـــکلات معیشتــــیِ مردم -هم مسئلــــه‌ی اشتغال، هم مسئله‌ی سرمایه‌گذاری و بقیّه‌ی چیزها- حل خواهد شد. آسیبهای اجتماعــی به میـزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد؛ یعنی محور، تولید ملّی است. بنابراین اگر تولیــد ملّـــــی شتاب بگیرد، بسیــــاری از مشکلات حل خواهد شد. من این را محــور قرار دادم برای شعــار امسال؛ شعــــار امســال «حمایت از کـــالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه می‌توانند در این زمینـــه کمک بکنند و به معنـــای واقعی کلمه وارد میدان بشوند. البتّه این حمایت از پنج شش جهت، ابعاد مختلفـــــی دارد که این ابعـــاد را من ان‌شاءالله در سخنرانـی باز خواهم کرد و تشـــریح خواهم کرد و آنچـــه را که قشرهــای مختلف مردم و مسئولیـــنِ گوناگون کشور میتوانند انجام بدهند، ان‌شــاءالله مطــــرح خواهم کرد.
امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.

..
امروز: سه شنبه مورخ ۶ فروردین ۱۳۹۸
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: انتخاب نفر برگزیده سومین جشنواره ملی ایثار
:: کلاس های آموزش فرهنگی کارکنان با همکاری بسیج کارکنان و دفتر برنامه، بودجه و طرح / نیمسال دوم 1397
:: نشست دوره ای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشکده ها / 21 اسفند 1397
:: برگزاری نشست گرامیداشت اساتید خانم، همراه با تبادل نظر با هیات رییسه دانشگاه / 21 اسفند 1397
:: کرسی آزاداندیشی اساتید با موضوع نقش دانشگاه در انقلاب اسلامی ایران/ 13 اسفند 1397
..
نظرسنجی
نقطه قوت سایت دانشکده صنایع کدام گزینه است؟
درج اطلاعیه های آموزشی
درج اخبار کنفرانس ها و همایش ها
درج اخبار دانشجویان و عمومی
امکانات سایت( ارسال پیام، پرسش،نظر و...)
   
..
:: دفاعیه دکتری ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۹/۱۵ | 

AWT IMAGE 

  استاد راهنما: دکتر نورالسناء

  استاد مشاور: دکتر نجمی

  اساتید داور خارجی: دکتر اقدسی- دکتر آقایی

  اساتید داور داخلی: دکتر ماکوئی- دکتر مهدوی

  مکان و زمان جلسه دفاع: دوشنبه 29 آذر ماه 95 ساعت 17- مکان سالن شهید شهبازی

  عنوان رساله: میزان اثربخشی مدلهای تعالی سازمانی در ایران با تمرکز بر نوع فرآیندها

چکیده

تاکنون تحلیلهای متعددی در ارتباط با عملکرد و اثربخشی مدلهای سرآمدی کسب و کار در انواع مختلف سازمانها  بر حسب نوع مالکیت، اندازه و غیره صورت گرفته است، اما شواهد اندکی از بررسی عملکرد این مدلها در سازمانهایی که تحت تاثیر شرایط متغییر محیطی هستند مشاهده میشود. در این تحقیق تلاش میشود که عملکرد مدل جایزه ملی کیفیت ایران که مبتنی بر مدل  EFQM میباشد در دو نوع سازمانهای غیرروتین و روتین (که به ترتیب با سطح بالا و پایین  عدم قطعیت محیطی مواجه هستند) مورد بررسی قرار گیرد. برای این مهم  ابتداء می بایست یک مدل مناسب برای دسته بندی سازمانها به دو دسته روتین و غیرروتین طراحی می گردید. لذا بدین منظور با استفاده از روش تحلیل تمایز و بر اساس سه شاخص شامل عدم قطعیت فرآیندها، نوع استراتژی سازمان و انعطاف پذیری کارکنان، یک تابع تمایز جهت دسته بندی 64 شرکت متقاضی جایزه ملی کیفیت ایران محاسبه گردید. مقدار این سه شاخص بر اساس پرسشنامه هایی که بدین منظور طراحی گردید، محاسبه گردید و سپس سازمانها بر حسب مقدار تابع تمایز خود به دودسته روتین و غیرروتین تفکیک گردیدند ونهایتا میانگین امتیاز این دو دسته از سازمانها در فرآیند جایزه ملی کیفیت مورد مقایسه قرار گرفتند. نتایج نشان میدهد که در سازمانهای غیر روتین سطح عدم قطعیت فرآیندها بیشتر از سازمانهای روتین است وکارکنان از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار هستند.همچنین استراتژی مدیریت دانش این نوع سازمانها بیشتر مبتنی بر دانش ضمنی است. و نکته آخر آنکه، تفاوت معناداری بین میانگین امتیاز این دو نوع سازمان وجود دارد بگونه ایکه میانگین امتیاز سازمانهای روتین که با سطح پایینی از عدم قطعیت محیطی ، بیشتر از سازمانهای غیرروتین که با سطح بالایی از عدم قطعیت مواجه هستند، می باشد.

کلیدواژه ها: استراتژیهای مدیریت دانش | سازمانهای غیرروتین | تابع تحلیل تمایز | رگرسیون لجستیک | انعطاف پذیری کارکنان | تحلیل عاملی |
دفعات مشاهده: 2143 بار   |   دفعات چاپ: 315 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.21 seconds with 58 queries by YEKTAWEB 3855