[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
قطب علمی" بهســــا"::
درباره مهندسی صنایع::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور پژوهش::
مرکز کامپیوتر::
دانشجویان::
اخبار دانشکده::
تقویم دانشکده::
تسهیلات پایگاه::
::
شعار دانشگاه علم و صنعت ایران

AWT IMAGE

..
مطالب علمی
..
تقویم دروس سمینار و پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد

AWT IMAGE 

..
‌حمایت از پایان‌نامه‌ها
..
مراحل حذف اضطراری

AWT IMAGE

..
دفاعیـــه‌ ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
برنامه 8 ترمه (مقطع کارشناسی)

AWT IMAGE

..
«حمایت از کالای ایرانی»

AWT IMAGE

  

درباره‌ی سال ۹۷ سالــــی که از این لحظه آغاز می‌شود  آنچه مهم است، این است که همـــه بایــد سخت کار کننــد. بنــده در شعارهــای سالهـــا معمولاً مخــاطب را مسئولیــن قـــرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود. مقدّمتاً عرض کنم، مسئله‌ی اقتصاد و فرهنگ و مسائل گوناگون همه مطــرح است لکـــن مسئلـــه‌ی اصلــــی مــــا امســــــال هم مسئلـــه‌ی اقتصــــاد و معیشت مردمـــــی است. همــــه باید تلاش کنند، همه باید کار کنند و محـور هم عبـــارت است از تولید ملّی؛ یعنی اگر چنانچه تولید ملّی را -با شرحـــی که ان‌شــاءالله در سخنــــرانی عــرض خواهم کرد- همـــه تعقیب کننــــد و دنبــــال‌گیـــری کننــــد، بسیـــاری از مشــــکلات اقتصــــادی، مشـــکلات معیشتــــیِ مردم -هم مسئلــــه‌ی اشتغال، هم مسئله‌ی سرمایه‌گذاری و بقیّه‌ی چیزها- حل خواهد شد. آسیبهای اجتماعــی به میـزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد؛ یعنی محور، تولید ملّی است. بنابراین اگر تولیــد ملّـــــی شتاب بگیرد، بسیــــاری از مشکلات حل خواهد شد. من این را محــور قرار دادم برای شعــار امسال؛ شعــــار امســال «حمایت از کـــالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه می‌توانند در این زمینـــه کمک بکنند و به معنـــای واقعی کلمه وارد میدان بشوند. البتّه این حمایت از پنج شش جهت، ابعاد مختلفـــــی دارد که این ابعـــاد را من ان‌شاءالله در سخنرانـی باز خواهم کرد و تشـــریح خواهم کرد و آنچـــه را که قشرهــای مختلف مردم و مسئولیـــنِ گوناگون کشور میتوانند انجام بدهند، ان‌شــاءالله مطــــرح خواهم کرد.
امیدوارم ان‌شاءالله خدای متعال کمک کند، هم به مسئولین، هم به مردم که بتوانند وظایف خودشان را به بهترین وجهی انجام بدهند و امسال این شعار را -که شعار «حمایت از کالای ایرانی» است- به معنای واقعی کلمه به تحقّق برسانند.

..
امروز: دوشنبه مورخ ۵ فروردین ۱۳۹۸
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: انتخاب نفر برگزیده سومین جشنواره ملی ایثار
:: کلاس های آموزش فرهنگی کارکنان با همکاری بسیج کارکنان و دفتر برنامه، بودجه و طرح / نیمسال دوم 1397
:: نشست دوره ای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشکده ها / 21 اسفند 1397
:: برگزاری نشست گرامیداشت اساتید خانم، همراه با تبادل نظر با هیات رییسه دانشگاه / 21 اسفند 1397
:: کرسی آزاداندیشی اساتید با موضوع نقش دانشگاه در انقلاب اسلامی ایران/ 13 اسفند 1397
..
نظرسنجی
نقطه قوت سایت دانشکده صنایع کدام گزینه است؟
درج اطلاعیه های آموزشی
درج اخبار کنفرانس ها و همایش ها
درج اخبار دانشجویان و عمومی
امکانات سایت( ارسال پیام، پرسش،نظر و...)
   
..
:: دفاعیه دکتری ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۱۱ | 

نام :  مصطفی

نام خانوادگی: دزفولی

استاد راهنما: دکتر معینی

استاد مشاور: دکتر پیشوایی

اساتید داور داخلی:  دکتر علی احمدی، دکتر مهدوی

اساتید داور خارجی : دکتر خواجه سروی، دکتر سیداصفهانی

زمان و مکان جلسه:   روز شنبه 14 مهر ماه 97 ساعت َ8:30 -مکان سالن شهید شهبازی دانشکده

عنوان رساله:  ارائه یک مدل تلفیقی به منظور ارزیابی فعالیتهای فرهنگی- اجتماعی دانشگاههای دولت
 
چکیده
رشد و گسترش کمی و کیفی فعالیت‌ها و اقدامات فرهنگی- اجتماعی در عرصه‌های گوناگون کشور به ویژه در دانشگاه‌ها و حوزه آموزش عالی کشور با توجه و نگاه ویژه به سیاست‌های ابلاغی و اهداف مصوب در سند چشم‌انداز و نیز سیر سریع تحولات و تغییرات اجتماعی و فرهنگی، تغییر در حوزه رسانه و ارتقاء روش و سطوح دسترسی به اطلاعات و تسریع و تسهیل تولید و انتقال داده و نیز تغییر در هرم سنی، اجتماعی و طبقاتی جامعه که بصورت جدی تشکیل و تثبیت اقشار متوسط و بعضاً پرجمعیت جامعه ایران را ایجاد نموده است، لزوم طراحی و اجرای مدل‌های ارزیابی و تحلیل عملکرد نهاد‌های فرهنگی- اجتماعی را عیان می‌سازد. ضمن آنکه تغییرات عمده در ذائقه مخاطب و تحول در دستگاه‌های مجری و به تبع آن افزایش تصاعدی میزان اعتبارات و بودجه‌های فرهنگی- اجتماعی، اعم از جاری و حمایتی در لوایح بودجه سالانه دولت و نیز رشد بدنه اجرایی سازمان‌های فرهنگی- اجتماعی در بعد ملّی و محلی و ایجاد لایه‌ای فعال و مؤثر در حوزه اقدامات فرهنگی در کشور، اهمیت موضوع کنترل و نظارت بر اقدامات فرهنگی- اجتماعی را دوچندان می‌سازد.
در این پایان‌نامه تلاش شده است بخشی از عارضه‌یابی وضعیت موجود نهاد‌های فرهنگی- اجتماعی در دانشگاه‌های سراسر کشورانجام شده  و پس از بررسی مفهوم اقدام فرهنگی- اجتماعی، تحلیل شاخص‌های ممکن و مطلوب و نیز شاخص‌های کلیدی و زیرمعیار‌های فرهنگی- اجتماعی در دانشگاه‌ها با کمک روش کارت امتیازی متوازن مبتنی بر اسناد بالادستی و سیاست‌های ابلاغی کلان کشور با محوریت مطالعه موردی دانشگاه‌های دولتی کشور به انجام برسد، سپس وزن‌دهی شاخص‌ها بر اساس اولویت‌های دائمی و سالیانه به روش ANP اجرا شده و پورتال مرتبط با این هدف معماری و خروجی پورتال تحت عنوان "کارنامه فرهنگی- اجتماعی" دانشگاه‌ها جهت بهره‌برداری و دسترسی مدیران ارشد فرهنگی مرتبط با حوزه آموزش عالی طراحی و معرفی گردد. در بخش مربوط به کارت امتیازی متوازن، برای سنجش قابلیت اعتماد ابزار اندازه‌گیری از روش آلفای کرونباخ و در بخش‌هایAHP و ANP از روش نرخ سازگاری ساعتی استفاده شده است. محوری‌ترین رویکرد در طراحی این سیستم ارزیابی، ایجاد امکان ارزشیابی و رتبه‌بندی مبتنی بر عملکرد کمّی در حوزه فرهنگ بر اساس بودجه و حجم تسهیلات تخصیص‌یافته به دانشگاه‌ها می‌باشد.
کلیدواژه ها: ارزیابی فرهنگی | ارزیابی عملکرد | کارت امتیازی متوازن | ANP | بودجه فرهنگی |
دفعات مشاهده: 272 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.2 seconds with 58 queries by YEKTAWEB 3855