باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۸۶)

اخبار ۱۶ الی ۳۰ آذر ماه  ۱۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۰/۳ 

         شبکه های مجازی اداره روابط عمومی

کانال اطلاع رسانی در تلگرام: IUST_Official@
کانال بازارکار و رویدادهای دانشگاهی در تلگرام: IUSTjob@
کانال بازارکار و رویدادهای دانشگاهی در بله: iustjob@
کانال اطلاع رسانی در بله: iust_pr@
پیج اینستاگرام: iust_pr@
Image result for لوگوی اپارات کانال اطلاع رسانی در آپارات: iust_p

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۴۰۲/۹/۲۹ - روابط عمومی دانشگاه
همزمان با هفته پژوهش و در نشست معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بانوان نخبه دانشگاهی، از سه عضو هیأت علمی خانم و یک دانشجوی دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران به پاسداشت زحمات بانوان پژوهشگر صاحب‌نظر تجلیل شد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه ۱۴۰۲ ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیست‌وچهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری؛ از غرفه دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید نمود و با فناوران دانشگاه گفت و گو کرد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
هفتمین دورۀ «مسابقات ملی دیوار خاک مسلّح» و نمایشگاه مهندسی ژئوتکنیک و ژئوسینتتیک، توسط انجمن ژئوتکنیک ایران و به میزبانی دانشکده مهندسی عمران، دانشگاه علم و صنعت ایران، در اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
نمایشگاه کار دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری شرکت دانشکار به عنوان دهمین دوره نمایشگاه این شرکت، با هدف ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی شرکت‌های دانش‌بنیان‌، فناور، استارتاپ‌ها و شرکت‌های صنعتی، از ۳ الی ۵ دی ۱۴۰۲ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.


 

۱۴۰۲/۹/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی آکوستیک و ارتعاشات (ISAV۲۰۲۳) در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۲۹ و ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۲ در دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.


 

۱۴۰۲/۹/۲۲ - روابط عمومی دانشگاه
غرفه دانشگاه علم و صنعت ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با کسب امتیاز عالی، غرفه برتر و منتخب شناخته شد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۱ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر جبلی (رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران)، روز دوشنبه ۲۰ آذرماه ۱۴۰۲ در جشنواره پژوهش و فناوری و آیین تجلیل از نام‌آوران، پژوهشگران و فناوران نمونه دانشگاه سخنرانی کرد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۱ - روابط عمومی دانشگاه
آیین تجلیل از نام‌آوران، پژوهشگران و فناوران نمونه دانشگاه علم و صنعت ایران، روز دوشنبه ۲۰ آذرماه ۱۴۰۲ برگزار شد. دراین مراسم دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه)، در خصوص اهمیت پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران و اقدامات انجام شده در این راستا سخنرانی کرد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۱ - روابط عمومی دانشگاه
آیین تجلیل از نام‌آوران، پژوهشگران و فناوران نمونه دانشگاه علم و صنعت ایران، دوشنبه ۲۰ آذرماه ۱۴۰۲ با حضور مهمانان ویژه برگزار شد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۰ - روابط عمومی دانشگاه
در مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران، از سرآمدان پژوهش​ و فناوری  و نیز صنایع برگزیده در تعاملات صنعتی پایدار با دانشگاه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس و هیات رئیسه دانشگاه تقدیر شد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۰ - روابط عمومی دانشگاه
به انتخاب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان «دانشگاه برتر در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت» و  رئیس این دانشگاه به عنوان «دانشمند برتر در همکاری با جامعه و صنعت در سال ۱۴۰۲» انتخاب و معرفی شدند.


 

۱۴۰۲/۹/۲۰ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر مسعود گنجی (رئیس صندوق رفاه دانشجویان) روز یکشنبه ۱۹ آذرماه به منظور ارتقاء خدمات رفاهی دانشجویان کشور، از سالن غذاخوری دانشجویان و محل احداث خوابگاه متأهلی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید نمود.


 

۱۴۰۲/۹/۱۹ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر حدادی اصل (قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور بین‌الملل و رئیس مرکز همکاری‌های علمی و بین‌المللی)، طی جلسه‌ای و با ارسال لوح تقدیر، از دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران) تقدیر کرد.


 

۱۴۰۲/۹/۱۹ - روابط عمومی دانشگاه
در پی درگذشت آقای سعید سلیمی (کارمند شاغل در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و رئیس اداره تشکل‌ها و انجمن‌های علمی) در هنگام برگشت از محل کار و بر اثر سکته قلبی، دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه) با صدور پیامی، این ضایعه را تسلیت گفت. متن پیام رئیس دانشگاه چنین است:


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - روابط عمومی دانشگاه
در کمال تأسف و اندوه به اطلاع می‌رساند آقای سعید سلیمی، از کارمندان با سابقه دانشگاه علم و صنعت ایران، دعوت حق را لبیک گفت.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

۱۴۰۲/۹/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
کسب مقام برگزیده علمی در بخش کسب‌ و کار نوپا در هفتمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان توسط دکتر مرتضی رهبر (عضو هیأت علمی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران) و مهندس محمد صابری و ایمان تاج‌آبادی (فارغ‌التحصیلان ارشد فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران)؛ دانشگاه تهران؛ آذر ۱۴۰۲

 
 

۱۴۰۲/۹/۲۲ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر محرم حبیب‌نژاد کورایم (استاد ممتاز دانشگاه علم و صنعت ایران) به عنوان «پژوهشگر برگزیده کشوری» معرفی و تقدیر شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

 تمدید حکم مدیر خدمات و پشتیبانی دانشگاه
 

۱۴۰۲/۹/۲۲ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر برات مجردی به عنوان «مدیر خدمات و پشتیبانی» ابقا شد.


 

۱۴۰۲/۹/۱۹ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر علی اکبر حشمتی رفسنجانی به سمت «مشاور رئیس دانشگاه در حوزه اداری، مالی و توسعه زیرساخت دانشگاه» منصوب شد.


 

۱۴۰۲/۹/۱۹ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر حسن ملکی‌تبار به سمت «مدیر برنامه‌ریزی و توسعه آموزش دانشگاه» منصوب شد.


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر امیرمهدی حسینی منزه به سمت «رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه» منصوب شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۲/۹/۲۹ - روابط عمومی دانشگاه
میثم مظفر (دانشجوی دکتری مدیریت سازمان‌های دولتی ایران، سیاستگذاری دولتی (خط مشی‌گذاری عمومی))، ۳ دیماه ۱۴۰۲ از رساله دکتری خود با عنوان «طراحی و تبیین الگوی سیاستگذاری عمومی با رویکرد رفتاری و الزامات اجرایی آن در نظام سیاستگذاری جمهوری اسلامی ایران» دفاع می‌کند.

 

۱۴۰۲/۹/۲۸ - روابط عمومی دانشگاه
رضا رشید (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع) ۲۹ آذرماه ۱۴۰۲، از رساله دکتری خود با عنوان «ارائه مدلی پایدار برای مسأله‌ مکان‌یابی-مسیریابی احتمالی میکروهاب‌های متحرک با برداشت و تحویل‌دهی» دفاع خواهد نمود.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

۱۴۰۲/۹/۲۹ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۲/۹/۲۹ - دانشكده مهندسي صنايع
به مناسبت جشنواره پژوهش و فناوری ۱۴۰۲ دانشکده مهندسی صنایع با همکاری شرکت زپ اکسپرس، همایش" نگرش‌های نوآورانه در صنعت لجستیک " را در روز دوشنبه مورخ ۱۳ آذر ماه  ۱۴۰۲ برگزار نمودند.


 
۱۴۰۲/۹/۲۸ - دانشكده مهندسي صنايع
به مناسبت جشنواره پژوهش و فناوری ۱۴۰۲، سخنرانی علمی تحت عنوان «مروری بر برخی از شاخه‌های هوش مصنوعی» توسط آقای دکتر دهقانی (عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع)، روز یکشنبه ۳ دی ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵  به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار می‌گردد.
۱۴۰۲/۹/۲۸ - دانشكده مهندسي صنايع
به مناسبت جشنواره پژوهش و فناوری ۱۴۰۲، سخنرانی علمی تحت عنوان «لجستیک و زنجیره تأمین بین‌الملل با تأکید بر زنجیره تأمین کشاورزی» توسط خانم دکتر برزین‌پور (عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع) و مهندس عباسی (دانشجوی محترم دکتری مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران)، روز شنبه ۲ دی ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵ در سالن شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع برگزار می‌گردد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۸ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد «اولین رویداد نفتی شو» را با حضور مهندس شاه‌میرزایی معاون محترم وزیر نفت و با سخنرانی دکتر اصغر ادیب، مدیر مگاپروژه‌های فراساحلی گازی با موضوع جلوگیری از تورم‌زایی مگاپروژه‌های نفت و گاز برگزار نماید. این رویداد در روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۵ در سالن آمفی‌تئاتر واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 

۱۴۰۲/۹/۲۵ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد «کارگاه روش پژوهش و شیوه‌ی نگارش پایان‌نامه» را توسط دکتر پرویز قدوسی و دکتر حسن ملکی‌تبار برگزار نماید. این کارگاه به‌صورت حضوری در روز دوشنبه ۴ دی‌ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰ در سالن آمفی‌تئاتر واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. حضور همه‌ی دانشجویان تحصیلات تکمیلی مهندسی عمران در این نشست، الزامی است.

 
 

۱۴۰۲/۹/۲۵ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد بازدیدی از کارخانه‌ی ایران‌توحید، تولیدکننده‌ی قطعات پیچکاری سازه واقع در ابتدای جاده ساوه مخصوص دانشجویان درس روش‌های اجرا به‌عمل آورد. تاریخ و زمان حرکت، چهارشنبه ۲۹ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۸ صبح از سردر دانشگاه انجام خواهد شد.

 

AWT IMAGE
۱۴۰۲/۹/۲۵ - دانشكده مهندسي عمران
به اطلاع دانشجویان محترم دانشکده مهندسی عمران می‌رساند، وبینار «صفر تا صد روش تحقیق و مقاله‌نویسی؛ از ابتدای جستجوی اینترنتی تا چگونگی پاسخ به داوران مقاله» روز سه‌شنبه  ۲۸ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰ توسط دکتر علی توکلی کاشانی (عضو هیأت علمی گروه حمل و نقل این دانشکده) برگزار می‌گردد.

 

۱۴۰۲/۹/۲۵ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشستی تحت عنوان «کاربرد سنجش از دور در هیدرولوژی» توسط دکتر محمداردشیر ابتهاج، دانشیار دانشگاه مینه سوتا برگزار نماید. این جلسه به‌صورت مجازی در روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰ برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.

 

۱۴۰۲/۹/۲۵ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشست صنعتی تحت عنوان «بررسی مشکلات و اولویت‌های آب و فاضلاب استان تهران؛ بررسی ظرفیت‌های همکاری مؤثر و پایدار؛ حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی در این حوزه» توسط مهندس سهیل امیری، مدیر محترم دفتر توسعه مدیریت و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان تهران برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری در روز دوشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶ در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا واقع در ساختمان شماره ۱ دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.

 
 

۱۴۰۲/۹/۲۵ - مرکز مشاوره دانشجویی
مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه آموزشی ارتباط موثر با همسر و فرزندان ویژه کارکنان محترم را در تاریخ های ۲۹ آذرماه، ۶ و ۱۳ دی ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار می کند. 


 

۱۴۰۲/۹/۲۵ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشستی تحت عنوان «معرفی و طبقه‌بندی انواع پل‌ها» توسط مهندس امیر کزازی، رئیس بخش سازه شرکت مهندسین مشاور هگزا برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری در روز دوشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۴ الی ۱۶ در سالن کنفرانس طبقه ششم (واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران) برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.

 
 

۱۴۰۲/۹/۲۵ - معاونت فرهنگی و اجتماعی
مراسم یادبود مرحوم سعید سلیمی از کارکنان خدوم و زحمت کش دانشگاه در مسجد الشهدا برگزار گردید. 


 

۱۴۰۲/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي كامپيوتر
در مراسم روز پژوهش، از افراد برتر و شایسته تقدیر سال ۱۴۰۱ در حوزه پژوهش در دانشگاه قدردانی بعمل آمد. در این مراسم، از جناب آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر به عنوان برگزیده نفر اول کل و امتیاز اعتبار پژوهشی دانشکده نیز تقدیر به عمل آمد.
  احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون ایشان را آرزومندیم. (ادامه مطلب)


 
AWT IMAGE
۱۴۰۲/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي عمران
به استحضار می‌‌رساند به دلیل درخواست برخی دانشجویان، ساعت و روز برگزاری کارگاه آموزشی «روش پژوهش و شیوه نگارش پایان‌نامه» به روز دوشنبه ۴ دی‌ماه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰ در سالن آمفی‌تئاتر طبقه منفی یک ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران تغییر یافت. حضور کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این کارگاه ضروری و اجباری است. لازم به یادآوری است «۲ نمره» از نمره درسی واحد سمینار دانشجویان کارشناسی ارشد به حضور در این کارگاه وابسته است. خواهشمند است برنامه‌ریزی‌های لازم در این‌خصوص انجام پذیرد.


 
۱۴۰۲/۹/۲۲ - دانشكده مهندسي صنايع
به مناسبت جشنواره پژوهش و فناوری ۱۴۰۲، سخنرانی علمی تحت عنوان «پیچیدگی و قابلیت اطمینان» توسط آقای دکتر ماکوئی (عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع)، روز دوشنبه ۲۷ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵ در سالن شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع برگزار می‌گردد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۱ - مرکز مشاوره دانشجویی
مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت روز دانشجو  بازدید صمیمانه جمعی از اساتید خانم دانشگاه علم و صنعت از خوابگاه دختران را سه شنبه ۲۱ آذرماه ساعت ۱۷ الی ۲۰ برگزار می کند. 


 

۱۴۰۲/۹/۲۱ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشستی تحت عنوان «طرح اختلاط روسازی نفوذپذیر» توسط مهندس علی روحی برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری در روز سه‌شنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا واقع در ساختمان شماره ۱ دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 

۱۴۰۲/۹/۲۱ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشستی تحت عنوان «اصول تصویرسازی داده‌ها برای گزارش علمی» توسط دکتر زهره‌سادات حقایقی برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری و مجازی (هیبرید) در روز سه‌شنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا واقع در ساختمان شماره ۱ دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 

۱۴۰۲/۹/۲۱ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد «هفتمین دوره مسابقات ملی دیوار خاک مسلح» را توسط انجمن ژئوتکنیک ایران برگزار نماید. جلسه معرفی مسابقات ژئووال به‌صورت حضوری در روز سه‌شنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۲ الی ۱۳:۳۰ در سالن آمفی‌تئاتر واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 

۱۴۰۲/۹/۲۱ - دانشكده مهندسي عمران
در مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران که در روز دوشنبه مورخ ۲۰ آذرماه در سالن همایش‌های بین‌المللی امام رضا (ع) برگزار گردید، از سرآمدان پژوهش و فناوری و نیز صنایع برگزیده در تعاملات صنعتی پایدار با دانشگاه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه تقدیر شد. در این میان از پنج نفر اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران به شرح (در ادامه مطلب) تقدیر به‌عمل آمد.


 
۱۴۰۲/۹/۲۱ - دانشكده مهندسي صنايع
به مناسبت جشنواره پژوهش و فناوری ۱۴۰۲، سخنرانی علمی تحت عنوان «برنامه‌ریزی شبکه زنجیره تأمین تاب‌آور گوجه فرنگی مبتنی بر شرایط فصلی کاشت و برداشت» توسط آقای دکتر غلامیان (عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع) و مهندس لطافت (دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران)، روز سه‌شنبه ۲۸ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۵ الی ۱۷ در سالن شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع برگزار می‌گردد.


 
۱۴۰۲/۹/۲۱ - دانشكده مهندسي صنايع
به مناسبت جشنواره پژوهش و فناوری ۱۴۰۲، سخنرانی علمی تحت عنوان «انتخاب گونه و سناریو برتر آبزی‌پروری در اراضی پایاب سد آغ چای شهرستان چایپاره» توسط آقای دکتر غلامیان (عضو محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع) و مهندس ایزدی (دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران) ، روز سه‌شنبه ۲۸ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ الی ۱۵ در سالن شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع برگزار می‌گردد.


 

۱۴۰۲/۹/۲۰ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 
۱۴۰۲/۹/۱۹ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشست تخصصی تحت عنوان «مهندسی آبزیان و افزایش تولید: سخت افزاری و نرم افزاری» توسط آقای دکتر قلی‌زاده برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری در روز یکشنبه ۱۹ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ الی ۱۵ در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا واقع در ساختمان شماره ۱ دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشست تخصصی تحت عنوان «Centrifuge Modelling in Geotechnical Engineering» توسط دکتر Viswanadham عضو هیأت علمی دانشگاه فناوری بمبئی هند برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری در روز یکشنبه ۱۹ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۱ الی ۱۲:۳۰ در سالن کنفرانس طبقه ششم (واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران) برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشستی تحت عنوان «توسعه‌ی هم‌افزایی برای افزایش کارایی» توسط دکتر عبدالرضا شیخ‌الاسلامی، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری در روز یکشنبه ۱۹ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ در سالن کنفرانس طبقه ششم (واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران) برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - مرکز مشاوره دانشجویی
مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان (کتاب دخترانه های درگوشی ویژه دختران و کتاب تندتر از عقربه ها حرکت کن ویژه پسران ) را برگزار نمود. آزمون مربوطه یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۹/۵ در سالن شهید بهرامی برگزار شد.  


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشستی تحت عنوان «Effective Stress in Unsaturated Soils» توسط دکتر Sandro Lemos از دانشگاه فدرال باهیا برزیل برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری در روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در سالن کنفرانس طبقه ششم (واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران) برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشستی تحت عنوان «گودبرداری به‌روش تاپ‌دان» توسط مهندس مجید محققی برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری در روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ در سالن کنفرانس طبقه ششم (واقع در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی عمران) برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد نشستی تحت عنوان «آشنایی با نرم افزار هیدرولیک و کیفیت آب QUAL2Kw» توسط دکتر مطهره سعادت‌پور، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران برگزار نماید. این جلسه به‌صورت حضوری در روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰ الی ۱۲ در سالن کنفرانس دکتر عباس‌نیا واقع در ساختمان شماره ۱ دانشکده مهندسی عمران برگزار خواهد شد. از علاقه‌مندان جهت شرکت در این نشست دعوت به‌عمل می‌آید.


 
۱۴۰۲/۹/۱۸ - دانشكده مهندسي صنايع
به مناسبت جشنواره پژوهش و فناوری ۱۴۰۲​، کارگاه «روش تحقیق و نگارش مقالات علمی» توسط آقایان دکتر صیتی (پژوهشگر محترم پسا دکتری مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران) و مهندس قنبری (دانشجوی محترم دکتری مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران) در روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ الی ۱۵ به صورت حضوری برگزار می‌گردد.


 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - دانشكده مهندسي صنايع
پس از داوری بین ۷ نماهنگ و ۳۴ پوستر برگزیده دانشکده‌ها، برگزیدگان دانشگاه به شرح پیوست معرفی شدند.   

 

۱۴۰۲/۹/۱۸ - دانشكده مهندسي عمران
پس از داوری بین ۷ نماهنگ و ۳۴ پوستر برگزیده دانشکده‌ها، برگزیدگان دانشگاه در بخش نماهنگ (کلیپ) به ترتیب آقایان سیدکوشا موسوی و علی یوسفی دانشجـویان رشته مهندسی عمران معرفی شدند. در بخش پوستر نیز خانم پارمیدا معصومی دانشجـوی رشته مهندسی عمران به عنوان نفر پنجم انتخاب گردید. ضمناً از اسامی فوق در مراسم دانشجویان سرآمد که قرار است ۴ دی‌ماه ۱۴۰۲ برگزار شود با اهداء لوح رئیس دانشگاه و نیز دوره‌های کمک آموزشی جهاد دانشگاهی علم و صنعت هر یک به مبلغ ۱۰ میلیون ریال تقدیر به‌عمل خواهد آمد. دانشکده مهندسی عمران ضمن تبریک به دانشجویان برگزیده، موفقیت این عزیزان را در سایر مراحل زندگی آرزومند است.

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه
ا